Osvěžující chladivé ošetření pro letní období

Speciálně v průběhu teplého letního období se zvyšuje poptávka po ošetření, které je lehké, chladivé, pleť zklidní, nahydratuje a je vhodné i pro citlivou, mastnou a smíšenou pleť. Nové hydratační ošetření HYDRA BOOST ALOE pracuje s ovocnými kyselinami, obsaženými v extraktech z ananasu a citronu, které zjemní a vyhladí pleť. Problematickou a smíšenou pleť tyto látky pročistí, osvěží a zrelaxují. Jako další efekt nám příroda zajistila prostřednictvím Aloe Vera bohatou dávku hydratace, chladivý a zklidňující efekt – tedy přesně to pravé, co potřebuje pro letní období, kdy se mnohdy naše pleť musí vyrovnat s nadměrným pobytem na slunci. Pouštní rostlinu Aloe Vera, původem ze severní Afriky, používali už staří Egypťané k léčení ran. Aloe Vera bylo také oblíbenou složkou kosmetiky, kterou používala Kleopatra. A nejen v Egyptě, ale i na druhé straně zeměkoule, staří Mayové vychvalovali Aloe Vera jako „Zdroj mládí“. V průběhu století Aloe Vera poznali a začali oceňovat i Evropané. V 10.století prý jeruzalémský patriarcha doporučil Aloe Vera k léčbě zdravotních potíží Alexandra Velikého. A Alexandr Veliký, později i Kryštof Kolumbus vozili zásoby Aloe Vera na všechny své výpravy a používali je k léčbě svých vojáků. Tedy již mnoho století je Aloe Vera oslavována a používána. V dnešní době je Aloe Vera oprávněně řazena mezi vynikající, vysoce účinné složky v kosmetice a to především pro svou schopnost pleť hydratovat, ochlazovat, zklidňovat a vypínat. Proto nás těší, že Vám můžeme nabídnout dva nové vynikající kabinetní produkty – hydratační koncentrát a chladivou masku, obojí s obsahem Aloe Vera.

Účinné látky

ALOE VERA EXTRAKT (ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER)

Extrakt z Aloe Vera, určený pro kosmetické účely, se získává z listů kaktusu podobné pouštní rostliny, která byla k léčebným účelům používána domorodými Američany již před více než 1000 lety. Obsahuje velké množství složek jako jsou aminokyseliny, sloučeniny cukru, minerální látky, enzymy a vitamíny. Aloe Vera je chladivá, vysoce hydratační, uklidňuje a zároveň vyhlazuje pokožku. Také stimuluje přirozené regenerační procesy v pleti. Aloe Vera často nalezneme jako významnou složku v produktech používaných po slunění a to právě pro schopnost této látky, pleť vystavenou nadměrnému působení slunečních paprsků zregenerovat, snížit možný zánět a zchladit.

ANANASOVÝ EXTRAKT (ANANAS SATIVUS FRUIT EXTRACT)

Tato složka pleť hydratuje a poskytuje jí důležité enzymy, minerály a vitamíny (A, B, C), které stimulují regeneraci buněk. Rovněž obsahuje bromelin, enzym, který napomáhá snížit zánětlivé procesy v pleti. Velmi jemné ovocné kyseliny pleť čistí, snižuje hloubku rýh i vrásek a zanechávají pleť svěží a projasněnou.

CITRONOVÝ EXTRAKT (CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT)

Extrakt se získává přímo z kůry nebo z dužniny citronů. Má stahující a tonizační účinky a podporuje přirozené hojivé procesy v pleti. Proto je ideální při ošetřování problematické, nečisté pleti.

PANTHENOL (PROVITAMIN B 5)

Panthenol stimuluje obnovu buněk, zlepšuje schopnost vázat vodu, zklidňuje podráždění, vyhlazuje a má protizánětlivé schopnosti. Jeho použití podporuje hojení ran a uklidňuje podrážděnou pokožku, například po nadměrném slunění a spálení.

Aktuality

  OMLOUVÁME SE, Z DŮVODŮ NAŘÍZENÍ VLÁDY JE STUDIO KOSLEMA DO ODVOLÁNÍ ZAVŘENÉ.


  Nová podkladová báze, která byla vyvinuta tak, aby prodloužila trvanlivost aplikace CND Shellac až na tři týdny!!! Zároveň vyhlazuje povrch nehtu bez poškození.


  KADEŘNICTVÍ!!!

  Z důvodu mateřské dovolené prosím objednávky na tel. 723 802 433

  IČO: 86994166

  Děkuji za pochopení. Marcela Lehká

   

  Tel. kontakty pro objednání:

  Studio –                     723 338 001

  Pedikůra – Monika –  606 055 445

  Kadeřnictví – Pavla – 723 802 433

  Kosmetika + nehty – Marcela – 602 693 349

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla