Osvěžující chladivé ošetření pro letní období

Speciálně v průběhu teplého letního období se zvyšuje poptávka po ošetření, které je lehké, chladivé, pleť zklidní, nahydratuje a je vhodné i pro citlivou, mastnou a smíšenou pleť. Nové hydratační ošetření HYDRA BOOST ALOE pracuje s ovocnými kyselinami, obsaženými v extraktech z ananasu a citronu, které zjemní a vyhladí pleť. Problematickou a smíšenou pleť tyto látky pročistí, osvěží a zrelaxují. Jako další efekt nám příroda zajistila prostřednictvím Aloe Vera bohatou dávku hydratace, chladivý a zklidňující efekt – tedy přesně to pravé, co potřebuje pro letní období, kdy se mnohdy naše pleť musí vyrovnat s nadměrným pobytem na slunci. Pouštní rostlinu Aloe Vera, původem ze severní Afriky, používali už staří Egypťané k léčení ran. Aloe Vera bylo také oblíbenou složkou kosmetiky, kterou používala Kleopatra. A nejen v Egyptě, ale i na druhé straně zeměkoule, staří Mayové vychvalovali Aloe Vera jako „Zdroj mládí“. V průběhu století Aloe Vera poznali a začali oceňovat i Evropané. V 10.století prý jeruzalémský patriarcha doporučil Aloe Vera k léčbě zdravotních potíží Alexandra Velikého. A Alexandr Veliký, později i Kryštof Kolumbus vozili zásoby Aloe Vera na všechny své výpravy a používali je k léčbě svých vojáků. Tedy již mnoho století je Aloe Vera oslavována a používána. V dnešní době je Aloe Vera oprávněně řazena mezi vynikající, vysoce účinné složky v kosmetice a to především pro svou schopnost pleť hydratovat, ochlazovat, zklidňovat a vypínat. Proto nás těší, že Vám můžeme nabídnout dva nové vynikající kabinetní produkty – hydratační koncentrát a chladivou masku, obojí s obsahem Aloe Vera.

Účinné látky

ALOE VERA EXTRAKT (ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER)

Extrakt z Aloe Vera, určený pro kosmetické účely, se získává z listů kaktusu podobné pouštní rostliny, která byla k léčebným účelům používána domorodými Američany již před více než 1000 lety. Obsahuje velké množství složek jako jsou aminokyseliny, sloučeniny cukru, minerální látky, enzymy a vitamíny. Aloe Vera je chladivá, vysoce hydratační, uklidňuje a zároveň vyhlazuje pokožku. Také stimuluje přirozené regenerační procesy v pleti. Aloe Vera často nalezneme jako významnou složku v produktech používaných po slunění a to právě pro schopnost této látky, pleť vystavenou nadměrnému působení slunečních paprsků zregenerovat, snížit možný zánět a zchladit.

ANANASOVÝ EXTRAKT (ANANAS SATIVUS FRUIT EXTRACT)

Tato složka pleť hydratuje a poskytuje jí důležité enzymy, minerály a vitamíny (A, B, C), které stimulují regeneraci buněk. Rovněž obsahuje bromelin, enzym, který napomáhá snížit zánětlivé procesy v pleti. Velmi jemné ovocné kyseliny pleť čistí, snižuje hloubku rýh i vrásek a zanechávají pleť svěží a projasněnou.

CITRONOVÝ EXTRAKT (CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT)

Extrakt se získává přímo z kůry nebo z dužniny citronů. Má stahující a tonizační účinky a podporuje přirozené hojivé procesy v pleti. Proto je ideální při ošetřování problematické, nečisté pleti.

PANTHENOL (PROVITAMIN B 5)

Panthenol stimuluje obnovu buněk, zlepšuje schopnost vázat vodu, zklidňuje podráždění, vyhlazuje a má protizánětlivé schopnosti. Jeho použití podporuje hojení ran a uklidňuje podrážděnou pokožku, například po nadměrném slunění a spálení.

Aktuality

  Otevřeno Po-Pá 9-20h dle předchozí objednávky zákazníka.


  Nová podkladová báze, která byla vyvinuta tak, aby prodloužila trvanlivost aplikace CND Shellac až na tři týdny!!! Zároveň vyhlazuje povrch nehtu bez poškození.  KADEŘNICTVÍ!!!

  Z důvodu mateřské dovolené prosím objednávky na tel. 723 802 433

  IČO: 86994166

  Děkuji za pochopení. Marcela Lehká

   

  Tel. kontakty pro objednání:

  Studio –                     723 338 001

  Pedikůra – Monika –  606 055 445

  Kadeřnictví – Pavla – 723 802 433

  Kosmetika + nehty – Marcela – 602 693 349

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla