gel-linkaGel Eyeliner

Tekutá oční linka v uzavíratelné dózičce. Gelová konzistence, bez obsahu vody, rychle zasychá a nemaže se. Oči mohou získat přirozený nebo dramatický vzhled jedním tahem! Aplikace je velmi příjemná díky krémové konzistenci. Karbonové pigmenty dodá tmavě černou barvu matného vzhledu. Složení produktu zajistí dlouhotrvající efekt a odolnost proti vlhku. Neobsahuje minerální oleje a parabeny!

4372-340x340_thumbHigh Precision Eyeliner – oční linka fix

Pružná špička zaručuje precizní výsledek a velmi přesnou linku.

00_intro_kajal_eyeliner_0100-340x340_thumbKajal Designer – tužka na oči s aplikátorem

Na jednom konci je měkká kajalová tužka a na druhém pěnový aplikátor pro rychlé, jednoduché a efektní stínování. Vybírejte z množství odstínů pro každou příležitost a podtrhněte své nalíčení očí.

 

malu-wilz_profi-eyeliner_1-custom-340x340_thumbProfi Eyeliner-tekutá oční linka

Tekutá linka s precizně tvarovaným hrotem pro jednoduchou aplikaci a profesionální výsledek.

 

 

1_thumbSoft Eye Styler

Jedinečné tužky na oči s krémovou konzistencí. Moderní design tužky s gumovým úchytem umožňuje pevné uchopení a díky tomu snadnou a velmi přesnou aplikaci. Tužka má integrované ořezávátko, je vhodná i pro citlivé oči. Jednotlivé odstíny jsou intenzivní, efekt je dlouhotrvající. Voděodolné.

 

4311_1-500x500_thumbŘasenka 24-hodinová

Viditelně prodlouží a oddělí jednotlivé řasy, inovativní silikonový kartáček aplikuje potřebnou vrstvu na každou řasu a díky extrémně dlouhotrvajícímu složení se nemusíte bát drolení či žmolkování a můžete nosit tuto řasenku opravdu celý den. K odlíčení Vám stačí pouze teplá voda. Naopak studená či vlažná voda nebo vlhko řasenku nenaruší. Tato řasenka je ideální a pro řasy šetrnější varianta voděodolné řasenky.

46950-500x500-340x340_thumbŠtětec na oční linky

Profesionální štětec na oční linky.

Aktuality

  Milí zákazníci, na 8. 1. 2017 přijímáme objednávky na permanentní make up.

   

  Vážení zákazníci, již jsme zahájili objednávky na adventní kalendář od firmy Malu Wilz za 1.980Kč. Více informací ohledně obsahu balení u nás ve studiu nebo na našich facebookových stránkách.

   

  Profesionální program – ošetření AGE DEFENSE ve studiu za 1.180 Kč.

   
  Ošetření posiluje vrchní ochrannou bariéru pleti, vytváří ochranný štít před působením znečištěného ovzduší, zlepšuje schopnost pleti přizpůsobit se okolním podmínkám, stimuluje tvorbu nového kolagenu, urychluje proces buněčné obnovy, přináší optimální hydrataci a výživu pokožky

   

   

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

   

  SKIN UP anti-aging ultrazvukový nano spray  můžete zakoupit v našem studiu.

   

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla