beauty_flash_spray-340x340_thumb

Hyaluronic Max3 Beauty Flesh Spray – 30ml

Nový a unikátní pěstící produkt s dvojím účinkem. Obsahuje hydrofilní a hydratační kyseliny hyaluronové, které pleť s okamžitě viditelným efektem dlouhodobě hydratují. Avokádový olej s obsahem vitamínu A podporuje metabolismus buněk a eliminuje nedostatek lipidů v pleti. Póry jsou zjemněny a vyrovnány. Vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště pro suchou pleť.

Aktivní látky:
Vysoko a nízko molekulární liposomální kyselina hyaluronová, polyglutamová kyselina, avokádový olej, účinné látky získané z divokého stromu pistácie

cream_soft_and_rich-340x340_thumbHyaluronic Max3 Cream Rich – 50ml

Bohatý, hydratační krém s anti-aging efektem. Díky obsažené Max3 kyselině hyaluronové viditelně během několika minut proměňuje dehydrovanou, suchou pleť ve svěží, hydratovanou a hebkou. Bambucké máslo a squalan vyživují a zjemňují pleť a obnovují rovnováhu lipidů. Účinné látky získané z pryskyřice divokého stromu pistácie zjemňují póry a pleti dodávají vyvážený vzhled. Krém je obzvláště vhodný pro dehydrovanou a suchou pleť.

Aktivní látky:
Vysoko a nízko molekulární liposomální kyselina hyaluronová, polyglutamová kyselina, bambucké máslo, skvalan, účinné látky získané z divokého stromu pistácie


7031-500x500-340x340_thumbHyaluronic Max3 Cream Soft – 50ml

Tento lehký, hydratační krém s Max3 kyselinou hyaluronovou viditelně zlepšuje stav dehydrované pleti. V kombinaci s vysoce kvalitními oleji okamžitě odstraňuje nepříjemné pocity napjaté pleti. Má vynikající anti-aging účinek. Účinné látky získané z pryskyřice divokého stromu pistácie zjemňují póry a pleti dodávají vyvážený vzhled. Po použití je pleť zářivě svěží a sametově jemná po celý den. Obzvláště vhodné pro dehydrovanou a smíšenou pleť.

Aktivní látky:
Vysoko a nízko molekulární liposomální kyselina hyaluronová, polyglutamová kyselina, avokádový olej, účinné látky získané z divokého stromu pistácie


hyaluronicmax3eyecream-340x340_thumbHyaluronic Max3 Eye Cream 15ml

Intenzivní hydratace jemného očního okolí pomocí třísložkové kyseliny hyaluronové. Dokonalý doplněk k oblíbené pěstící řadě Hyaluronic Max3. Snadná aplikace z tubičkového balení. Bez parfemace.

Aktivní látky:
Vysoko a nízko molekulární a liposomální kyselina hyaluronová, kyselina polyglutamová, glycerin


7025-500x500-340x340_thumbThalasso Hydro Gel 30 ml – základní hydratační péče

Hydratační komplex s výtažky ze speciálních řas v kombinaci s kyselinou hyaluronovou poskytuje pleti intenzivní hydrataci a zabraňuje ztrátě vlhkosti a pružnosti pleti za pomoci másla Cupuacu. Pleť si tak dlouhodobě udrží svěží a pěstěný vzhled. Vhodné pro normální a smíšeno pleť.

Aktivní látky:
Výtažek z mořských řas, Cupuacu máslo, kyselina hyaluronová, panthenol, sorbitol


kelimek-kremu-small-340x340_thumbThalasso Vital Treatment 50 ml – hydratační krém

Cenný výtažek z mořských řas, tropické Cupuacu máslo a kyselina hyaluronová vytváří ochranný štít a dodají pleti výživné a hydratační účinné látky. Vhodné pro suchou pleť.

Aktivní látky:
Výtažek z mořských řas, Cupuacu máslo, kyselina hyaluronová, hydratační látky


aqua-marine-eye-gel-small-340x340_thumbAquamarine Eye Gel 30 ml – lehký hydratační gel

Chladivý, osvěžující oční gel z vysoce kvalitních surovin pro každý typ pleti. Neparfémovaný. Je velmi dobře snášen.

Aktivní látky:
Jemné perličky naplněné aktivními látkami, rostlinné tuky, aloe vera,
výtažek z jadérek kdoule, kyselina hyaluronová, vitamin A a E, výtažek ze zeleného čaje

thalasso-intensive-mask-500x500-340x340_thumbThalasso Intensive Mask 50 ml – hydratační maska

Jemná Thalasso maska gelové konzistence dodá suché pleti intenzivní hydrataci prostřednictvím vysoce kvalitního výtažku z mořských řas, kyseliny hyaluronové, přírodních hydratačních látek a sorbitolu. Pleť získá přirozený a svěží vzhled.

Aktivní látky:
Výtažek z mořských řas, kyselina hyaluronová, sorbitol

mw97059_thalasso-1024x768-340x340_thumb_1sf1xio0Thalasso Intensive gelová maska 50ml & Arctic Breeze O2 Ampule 2ml

Jemná, gelová maska pro normální, dehydrovanou a smíšenou pleť. Poskytuje pleti intenzivní hydrataci díky vysoce kvalitním extraktům z mořských řas řady Thalasso, dále díky obsažené kyselině hyaluronové a také přírodní hydratační složce – Sorbitol. Chladivá gelová maska je jedinečný pomocník v horkých letních dnech a také po opalování. Arctic Breeze O2 Ampule – dárek zdarma – lipozomálně zapozdřený kyslík, obsažený v chladivé ampuli pleť osvěží a okamžitě obnoví energii unavené pleti.

Aktuality

  Otevřeno Po-Pá 9-20h dle předchozí objednávky zákazníka.


  Nová podkladová báze, která byla vyvinuta tak, aby prodloužila trvanlivost aplikace CND Shellac až na tři týdny!!! Zároveň vyhlazuje povrch nehtu bez poškození.  KADEŘNICTVÍ!!!

  Z důvodu mateřské dovolené prosím objednávky na tel. 723 802 433

  IČO: 86994166

  Děkuji za pochopení. Marcela Lehká

   

  Tel. kontakty pro objednání:

  Studio –                     723 338 001

  Pedikůra – Monika –  606 055 445

  Kadeřnictví – Pavla – 723 802 433

  Kosmetika + nehty – Marcela – 602 693 349

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla