face-cleansing-man-340x340_thumbFace cleansing gel 100ml

Čistící gel pro náročnou pánskou pleť. Čistí, osvěžuje, hydratuje pleť a dodává jí novou energii.

Aktivní látky:
Kofein, panthenol, výtažek z ženšenu

energy-fluid-man-340x340_thumbAnti Stress Balm 50 ml – pleťový balzám

Zklidňující balzám pro namáhanou mužskou pleť. Redukuje zarudnutí a jiné podráždění pleti a dodává jí vyvážený, pěstěný vzhled. Aloe Vera extrakt, Panthenol a Bisabol pleť zklidňují a zabraňují vzniku zánětlivých procesů. Extrakt z třapatky nachové a glycoproteiny podporují vlastní regenerační schopnosti pleti. Výborně se hodí po holení ! Vhodné pro všechny typy mužské pleti.

Aktivní látky:
Panthenol, aloe vera-extrakt, ektrakt z jírovce, extrakt z třapatky nachové ( Echinacea) , glycoproteiny, bisabol, vitamin C a E

anti-stress-man-340x340_thumb
Energy Fluid 50 ml – péče o pleť

Vitalizující péče s anti-aging efektem. Jedinečné suroviny jako je výtažek z guarany a vitamín C, stejně jako kofein stimulují aktivaci unavené mužské pleti a oživují její vzhled. Kromě toho Matrixyl® redukuje drobné vrásky a dodává pleti mladistvý, dynamický vzhled. Vitamín E chrání pleť před negativními vlivy životního prostředí. Vhodné pro všechny typy mužské pleti.

Aktivní látky:
Kofein, guarana-extrakt, matrixyl, vitamin C a E

revitalising-mann-340x340_thumbRevitalizing Eye Cream 15 ml – péče o oční okolí

Povzbuzující oční péče s anti-aging efektem. Panthenol, výtažek z ženšenu a kyselina hyaluronová zanechávají pleť okolo očí hydratovanou a chráněnou před vysoušením. K tomu jedinečná látka Matrixyl vypíná namáhané oční okolí. Navíc výtažek z Pupečníku asijského podporuje tvorbu kolagenu a tím snižuje tvorbu vrásek a vyhlazuje vrásky již vytvořené. Extrakt z jírovce má aktivační účinek a výtažek kořene Listnatce pichlavého posiluje a osvěžuje oblast okolo očí. Velmi účinné na tmavé stíny a otoky pod očima! Bez parfemace. Vhodné pro všechny typy pleti.

Aktivní látky:
Výtažek z pupečníku asijského ( Centella Asiatica ) , matrixyl, ektrakt z měsíčku lékařského, kyselina hyaluronová, extrakt z jírovce, panthenol, extrakt z kořene listantce pichlavého

Aktuality

  OMLOUVÁME SE, Z DŮVODŮ NAŘÍZENÍ VLÁDY JE STUDIO KOSLEMA DO ODVOLÁNÍ ZAVŘENÉ.


  Nová podkladová báze, která byla vyvinuta tak, aby prodloužila trvanlivost aplikace CND Shellac až na tři týdny!!! Zároveň vyhlazuje povrch nehtu bez poškození.


  KADEŘNICTVÍ!!!

  Z důvodu mateřské dovolené prosím objednávky na tel. 723 802 433

  IČO: 86994166

  Děkuji za pochopení. Marcela Lehká

   

  Tel. kontakty pro objednání:

  Studio –                     723 338 001

  Pedikůra – Monika –  606 055 445

  Kadeřnictví – Pavla – 723 802 433

  Kosmetika + nehty – Marcela – 602 693 349

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla