face-cleansing-man-340x340_thumbFace cleansing gel 100ml

Čistící gel pro náročnou pánskou pleť. Čistí, osvěžuje, hydratuje pleť a dodává jí novou energii.

Aktivní látky:
Kofein, panthenol, výtažek z ženšenu

energy-fluid-man-340x340_thumbAnti Stress Balm 50 ml – pleťový balzám

Zklidňující balzám pro namáhanou mužskou pleť. Redukuje zarudnutí a jiné podráždění pleti a dodává jí vyvážený, pěstěný vzhled. Aloe Vera extrakt, Panthenol a Bisabol pleť zklidňují a zabraňují vzniku zánětlivých procesů. Extrakt z třapatky nachové a glycoproteiny podporují vlastní regenerační schopnosti pleti. Výborně se hodí po holení ! Vhodné pro všechny typy mužské pleti.

Aktivní látky:
Panthenol, aloe vera-extrakt, ektrakt z jírovce, extrakt z třapatky nachové ( Echinacea) , glycoproteiny, bisabol, vitamin C a E

anti-stress-man-340x340_thumb
Energy Fluid 50 ml – péče o pleť

Vitalizující péče s anti-aging efektem. Jedinečné suroviny jako je výtažek z guarany a vitamín C, stejně jako kofein stimulují aktivaci unavené mužské pleti a oživují její vzhled. Kromě toho Matrixyl® redukuje drobné vrásky a dodává pleti mladistvý, dynamický vzhled. Vitamín E chrání pleť před negativními vlivy životního prostředí. Vhodné pro všechny typy mužské pleti.

Aktivní látky:
Kofein, guarana-extrakt, matrixyl, vitamin C a E

revitalising-mann-340x340_thumbRevitalizing Eye Cream 15 ml – péče o oční okolí

Povzbuzující oční péče s anti-aging efektem. Panthenol, výtažek z ženšenu a kyselina hyaluronová zanechávají pleť okolo očí hydratovanou a chráněnou před vysoušením. K tomu jedinečná látka Matrixyl vypíná namáhané oční okolí. Navíc výtažek z Pupečníku asijského podporuje tvorbu kolagenu a tím snižuje tvorbu vrásek a vyhlazuje vrásky již vytvořené. Extrakt z jírovce má aktivační účinek a výtažek kořene Listnatce pichlavého posiluje a osvěžuje oblast okolo očí. Velmi účinné na tmavé stíny a otoky pod očima! Bez parfemace. Vhodné pro všechny typy pleti.

Aktivní látky:
Výtažek z pupečníku asijského ( Centella Asiatica ) , matrixyl, ektrakt z měsíčku lékařského, kyselina hyaluronová, extrakt z jírovce, panthenol, extrakt z kořene listantce pichlavého

Aktuality

  Otevřeno Po-Pá 9-20h dle předchozí objednávky zákazníka.


  Nová podkladová báze, která byla vyvinuta tak, aby prodloužila trvanlivost aplikace CND Shellac až na tři týdny!!! Zároveň vyhlazuje povrch nehtu bez poškození.  KADEŘNICTVÍ!!!

  Z důvodu mateřské dovolené prosím objednávky na tel. 723 802 433

  IČO: 86994166

  Děkuji za pochopení. Marcela Lehká

   

  Tel. kontakty pro objednání:

  Studio –                     723 338 001

  Pedikůra – Monika –  606 055 445

  Kadeřnictví – Pavla – 723 802 433

  Kosmetika + nehty – Marcela – 602 693 349

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla