Význam neinvazivní kosmetiky

V posledních letech k dramatickému nárustu v nabídce neinvazivních metod ošetření v kosmetických salonech. Zákaznice touží nejen po příjemném zážitku a relaxaci, ale také chtějí okamžitě viditelné výsledky. MALU WILZ Beauté patří se svou širokou nabídkou ošetření do kabiny ke špičce ve svém oboru a proto v sortimentu nemohou chybět produkty, které spojují moderní technologie, regeneraci a relaxaci a obsahují vysoce účinné látky s excelentním výsledkem. Na následujících stránkách najdete bližší informace o mikrodermabrazi a ultrazvukovém ošetření a o tom, jak tyto metody mohou být kombinovány s produkty z nabídky MALU WIZ.

Popis mikrodermabraze

1) Definice mikrodermabraze

Název je vytvořen sloučením latinských výrazů „mikro,“ což znamená malý, dále „derma“ neboli pokožka a „abraze,“ tedy odstranění. Slovo mikrodermabraze je tedy názvem pro neinvazivní intenzivní exfoliaci, při které jsou odstraněny odumřelé, zrohovatělé buňky v horní vrstvě pokožky – v epidermis – stratum corneum.

2) Formy mikrodermabraze

Mikrodermabraze s krystalky (obvykle oxid hlinitý, sůl, mikrojemný písek) – mikrojemné krystalky jsou pomocí stlačeného vzduchu a vakuového systému vysokou rychlostí „stříkány“ na pleť a z této se i s odumřelými buňkami poté odsávají samostatnými nástavci.

Diamantová mikrodermabraze, kde se pomocí jemných diamantových nástavců velmi jemně obrušuje epidermis. Současně se pomocí vakuového systému čistí póry, odstraňují nečistoty a odumřelé buňky.

Hydro dermabraze, při které je k čištění pleti používána speciální tryska, která tenkým pramínkem vody horní vrstvu pleti vyčistí, vakuový systém odsaje vodu, nečistoty a odumřelé buňky do samostatné nádoby.

3) Možnosti zařízení

 • Nastavení síly vakuového systému
 • Délka ošetření
 • Typy ošetření

Aktuality

  OMLOUVÁME SE, Z DŮVODŮ NAŘÍZENÍ VLÁDY JE STUDIO KOSLEMA DO ODVOLÁNÍ ZAVŘENÉ.


  Nová podkladová báze, která byla vyvinuta tak, aby prodloužila trvanlivost aplikace CND Shellac až na tři týdny!!! Zároveň vyhlazuje povrch nehtu bez poškození.


  KADEŘNICTVÍ!!!

  Z důvodu mateřské dovolené prosím objednávky na tel. 723 802 433

  IČO: 86994166

  Děkuji za pochopení. Marcela Lehká

   

  Tel. kontakty pro objednání:

  Studio –                     723 338 001

  Pedikůra – Monika –  606 055 445

  Kadeřnictví – Pavla – 723 802 433

  Kosmetika + nehty – Marcela – 602 693 349

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla