Význam neinvazivní kosmetiky

V posledních letech k dramatickému nárustu v nabídce neinvazivních metod ošetření v kosmetických salonech. Zákaznice touží nejen po příjemném zážitku a relaxaci, ale také chtějí okamžitě viditelné výsledky. MALU WILZ Beauté patří se svou širokou nabídkou ošetření do kabiny ke špičce ve svém oboru a proto v sortimentu nemohou chybět produkty, které spojují moderní technologie, regeneraci a relaxaci a obsahují vysoce účinné látky s excelentním výsledkem. Na následujících stránkách najdete bližší informace o mikrodermabrazi a ultrazvukovém ošetření a o tom, jak tyto metody mohou být kombinovány s produkty z nabídky MALU WIZ.

Popis mikrodermabraze

1) Definice mikrodermabraze

Název je vytvořen sloučením latinských výrazů „mikro,“ což znamená malý, dále „derma“ neboli pokožka a „abraze,“ tedy odstranění. Slovo mikrodermabraze je tedy názvem pro neinvazivní intenzivní exfoliaci, při které jsou odstraněny odumřelé, zrohovatělé buňky v horní vrstvě pokožky – v epidermis – stratum corneum.

2) Formy mikrodermabraze

Mikrodermabraze s krystalky (obvykle oxid hlinitý, sůl, mikrojemný písek) – mikrojemné krystalky jsou pomocí stlačeného vzduchu a vakuového systému vysokou rychlostí „stříkány“ na pleť a z této se i s odumřelými buňkami poté odsávají samostatnými nástavci.

Diamantová mikrodermabraze, kde se pomocí jemných diamantových nástavců velmi jemně obrušuje epidermis. Současně se pomocí vakuového systému čistí póry, odstraňují nečistoty a odumřelé buňky.

Hydro dermabraze, při které je k čištění pleti používána speciální tryska, která tenkým pramínkem vody horní vrstvu pleti vyčistí, vakuový systém odsaje vodu, nečistoty a odumřelé buňky do samostatné nádoby.

3) Možnosti zařízení

 • Nastavení síly vakuového systému
 • Délka ošetření
 • Typy ošetření

Aktuality

  Otevřeno Po-Pá 9-20h dle předchozí objednávky zákazníka.


  Nová podkladová báze, která byla vyvinuta tak, aby prodloužila trvanlivost aplikace CND Shellac až na tři týdny!!! Zároveň vyhlazuje povrch nehtu bez poškození.  KADEŘNICTVÍ!!!

  Z důvodu mateřské dovolené prosím objednávky na tel. 723 802 433

  IČO: 86994166

  Děkuji za pochopení. Marcela Lehká

   

  Tel. kontakty pro objednání:

  Studio –                     723 338 001

  Pedikůra – Monika –  606 055 445

  Kadeřnictví – Pavla – 723 802 433

  Kosmetika + nehty – Marcela – 602 693 349

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla