tiegelcaps_4mb_frei-500x500-340x340_thumb3D Vitamin Booster Wonder Caps – NOVINKA

Intenzivně vitalizující MALU WILZ kapsličky obsahují vysoce efektivní koktejl vitamínů C,A a E, které přinesou pleti projasnění, svěžest a účinně bojují proti negativním vlivům životního prostředí. Krémovo-gelový vitamínový booster, obsažený v kapsličkách je lehký, nemastný a snadno se vstřebává. Pleť je příjemně jemná a hebká už po první aplikaci.

Aktivní látky:
Vitamín A, C a E

multi-vitamin-gel-500x500-340x340_thumbMulti Vitamin Gel 75 ml – hydratační péče s vitamíny

Vitamínová, hydratační péče s jemnou konzistencí. Aktivuje přirozené schopnosti pleti a zvyšuje schopnost absorbovat účinné látky. Vitamíny C a E chrání před volnými radikály, vitamín A podporuje obnovu buněk a chrání před negativními účinky životního prostředí. Polysacharidy na rostlinné bázi činí pleť odolnější. Kyselina hyaluronová je velmi efektivní při vázání hydratačních látek. Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro suchou a citlivou pleť.

Aktivní látky:
Vitaminy, polysacharidy na rostlinné bázi, kyselina hyaluronová, panthenol

zavrenej-kelimek-small-340x340_thumb_kd6ee46nRefining Cream With Vitamin C

Hedvábně jemný krém s AHA liposomy a vitamínem C zvláčňuje pleť a výrazně zvyšuje obnovu kožních buněk. Chrání před negativním vlivem volných radikálů, pleť prosvětlí a dodá jí svěží vzhled. Zjemnění a prosvětlení pleti má dlouhotrvající účinek. Krém vhodný pro suchou nebo smíšenou pleť. Nedoporučuje se pro citlivou pleť.

Aktivní látky:
AHA liposomy, vitamin C, skvalan, kakaové máslo

kelimek-kremu-small-340x340_thumbQ 10 Energizer 50ml – krém s koenzymem Q 10

Krém pro denní i noční použití. Dokonale vyvážená kombinace vysoce účinných látek koenzymu Q 10 a vitamínů E a A má vynikající atioxidační účinky a zajistí pleti jedinečnou péči. Vhodný pro suchou pleť.

Aktivní látky:
Koenzym Q10, vitamin A a E, kyselina hyaluronová, rostlinné oleje

aha-peel-and-prepare-340x340_thumbPeel & Prepare mask 50 ml

AHA Peel & Prepare Maska obsahuje liposomálně zapouzdřené ovocné kyseliny, které postupně uvolní odumřelé kožní buňky. Hloubka vrásek je snížena, pigmentové skvrny jsou zesvětleny a pleť získá krásný a pěstěný vzhled, je svěží, dobře hydratovaná a viditelně vyhlazená. Vzhledem k tomu, že hodnota pH této masky se pohybuje mezi 5,3 – 5,7, je produkt pletí dobře přijímán. Panthenol, obsažený v masce, pleť uklidňuje, podporuje obnovu buněk, zvyšuje schopnost pleti udržet hydrataci a podporuje regeneraci poškozené pleti. Produkt je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro problematickou pleť, pleť s pigmentovými skvrnami, zralou pleť či pleť aknózní.

Aktivní látky:
Liposomálně zapouzdřené ovocné kyseliny, panthenol

Aktuality

  OMLOUVÁME SE, Z DŮVODŮ NAŘÍZENÍ VLÁDY JE STUDIO KOSLEMA DO ODVOLÁNÍ ZAVŘENÉ.


  Nová podkladová báze, která byla vyvinuta tak, aby prodloužila trvanlivost aplikace CND Shellac až na tři týdny!!! Zároveň vyhlazuje povrch nehtu bez poškození.


  KADEŘNICTVÍ!!!

  Z důvodu mateřské dovolené prosím objednávky na tel. 723 802 433

  IČO: 86994166

  Děkuji za pochopení. Marcela Lehká

   

  Tel. kontakty pro objednání:

  Studio –                     723 338 001

  Pedikůra – Monika –  606 055 445

  Kadeřnictví – Pavla – 723 802 433

  Kosmetika + nehty – Marcela – 602 693 349

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla