tiegelcaps_4mb_frei-500x500-340x340_thumb3D Vitamin Booster Wonder Caps – NOVINKA

Intenzivně vitalizující MALU WILZ kapsličky obsahují vysoce efektivní koktejl vitamínů C,A a E, které přinesou pleti projasnění, svěžest a účinně bojují proti negativním vlivům životního prostředí. Krémovo-gelový vitamínový booster, obsažený v kapsličkách je lehký, nemastný a snadno se vstřebává. Pleť je příjemně jemná a hebká už po první aplikaci.

Aktivní látky:
Vitamín A, C a E

multi-vitamin-gel-500x500-340x340_thumbMulti Vitamin Gel 75 ml – hydratační péče s vitamíny

Vitamínová, hydratační péče s jemnou konzistencí. Aktivuje přirozené schopnosti pleti a zvyšuje schopnost absorbovat účinné látky. Vitamíny C a E chrání před volnými radikály, vitamín A podporuje obnovu buněk a chrání před negativními účinky životního prostředí. Polysacharidy na rostlinné bázi činí pleť odolnější. Kyselina hyaluronová je velmi efektivní při vázání hydratačních látek. Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro suchou a citlivou pleť.

Aktivní látky:
Vitaminy, polysacharidy na rostlinné bázi, kyselina hyaluronová, panthenol

zavrenej-kelimek-small-340x340_thumb_kd6ee46nRefining Cream With Vitamin C

Hedvábně jemný krém s AHA liposomy a vitamínem C zvláčňuje pleť a výrazně zvyšuje obnovu kožních buněk. Chrání před negativním vlivem volných radikálů, pleť prosvětlí a dodá jí svěží vzhled. Zjemnění a prosvětlení pleti má dlouhotrvající účinek. Krém vhodný pro suchou nebo smíšenou pleť. Nedoporučuje se pro citlivou pleť.

Aktivní látky:
AHA liposomy, vitamin C, skvalan, kakaové máslo

kelimek-kremu-small-340x340_thumbQ 10 Energizer 50ml – krém s koenzymem Q 10

Krém pro denní i noční použití. Dokonale vyvážená kombinace vysoce účinných látek koenzymu Q 10 a vitamínů E a A má vynikající atioxidační účinky a zajistí pleti jedinečnou péči. Vhodný pro suchou pleť.

Aktivní látky:
Koenzym Q10, vitamin A a E, kyselina hyaluronová, rostlinné oleje

aha-peel-and-prepare-340x340_thumbPeel & Prepare mask 50 ml

AHA Peel & Prepare Maska obsahuje liposomálně zapouzdřené ovocné kyseliny, které postupně uvolní odumřelé kožní buňky. Hloubka vrásek je snížena, pigmentové skvrny jsou zesvětleny a pleť získá krásný a pěstěný vzhled, je svěží, dobře hydratovaná a viditelně vyhlazená. Vzhledem k tomu, že hodnota pH této masky se pohybuje mezi 5,3 – 5,7, je produkt pletí dobře přijímán. Panthenol, obsažený v masce, pleť uklidňuje, podporuje obnovu buněk, zvyšuje schopnost pleti udržet hydrataci a podporuje regeneraci poškozené pleti. Produkt je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro problematickou pleť, pleť s pigmentovými skvrnami, zralou pleť či pleť aknózní.

Aktivní látky:
Liposomálně zapouzdřené ovocné kyseliny, panthenol

Aktuality

  Otevřeno Po-Pá 9-20h dle předchozí objednávky zákazníka.


  Nová podkladová báze, která byla vyvinuta tak, aby prodloužila trvanlivost aplikace CND Shellac až na tři týdny!!! Zároveň vyhlazuje povrch nehtu bez poškození.  KADEŘNICTVÍ!!!

  Z důvodu mateřské dovolené prosím objednávky na tel. 723 802 433

  IČO: 86994166

  Děkuji za pochopení. Marcela Lehká

   

  Tel. kontakty pro objednání:

  Studio –                     723 338 001

  Pedikůra – Monika –  606 055 445

  Kadeřnictví – Pavla – 723 802 433

  Kosmetika + nehty – Marcela – 602 693 349

   

  Udělejte radost svým blízkým  voucherem  na služby Studia KOSLEMA, který je k dispozici celoročně.

   

   

   

   

   

   

  Prodáváme dekorativní a pěstící kosmetiku od Malu Wilz.

   

  Nabízíme permanentní make – up rtů (kontura), obočí, horní a spodní linky na očích s naší externí pracovnicí. Více info ve Studiu Koslema.

Podporujeme

SAZU kosmetika Sicher-auto - Autoservis pro užitková vozidla